Team Alaf

ALAF 21 menerbitkan novel cinta, buku resipi, kraf dan umum dibarisi dengan staff yang pakar dan berpengalaman dalam bidang penerbitan. Proses pemilihan karya ditapis dan dinilai terlebih dahulu demi memastikan bahan bacaan bermutu dan kualiti cetakan terbaik untuk memberi kepuasan kepada pembaca.

 

Dari segi rangkaian pengedaran buku, ALAF 21 kini mempunyai lebih 300 ejen pengedar buku di Semenanjung Malaysia, Sabah dan Sarawak. Pasarannya meliputi negara Brunei dan Singapura serta individu-individu di serata dunia.

 

JABATAN EDITORIAL
Mohd Ali Mohd Noor (Pengurus Penerbitan)
mohd.ali@karangkraf.com
03-5101 3788

 

UNIT NOVEL
1. Shahida Binti Md Khasim (Ketua Unit)
shahida@karangkraf.com
03-5101 3815

 

2. Norsuraya Desa ( Editor)
norsuraya@karangkraf.com
03-5101 3808

 

3. Aizat Farhan b. Alimin (Editor)
aizat.farhan@karangkraf.com
03-5101 3808

 

4. Hasrul Azam Bin Moktha (Editor)
hasrul.azam@karangkraf.com
03-5101 3807

 

5. Norhawanis Binti Othman (Editor)
norhawanis@karangkraf.com
03-5101 3807

 

UNIT BUKU UMUM, RESIPI & UNIT KRAF
1. Rubiah Aksah (Ketua Editor)
rubiah.aksah@karangkraf.com
03-5101 3786

 

2. Ruzita Awaluddin ( Editor)
ruzita@karangkraf.com
03-5101 3795

 

3. Noorshawati Binti Che Razali (Editor)
noorshawati@karangkraf.com
03-5101 3795

 

JABATAN BRAND COMMUNICATIONS
Raja Shahfaizal Raja Khairudin (Pengurus Besar)
rj@karangkraf.com
019 7906628

 

UNIT PEMASARAN JUALAN
1. Roziyana Binti Omar (Ketua Pemasaran Jualan)
roziyana.omar@karangkraf.com
03-5101 3665

 

2. Abdul Halim Bin Haron (Bahagian Pantai Timur)
019 2886263

 

3. Hanapi Bin Abdullah (Bahagian Sentral)
019 2297371

 

4. Ibrahim Bin Johari (Bahagian Sentral)
019 2766876

 

5. Mohd Azam Bin Zakaria (Bahagian Selatan)
0111 4789303

 

6. Saiful Azlan Bin Ismail (Bahagian Utara)
012 3412411

 

7. Shahril Fitri Bin Rashidi (Bahagian Sentral)
017 3013272

 

 

UNIT PROMOSI
1. Muhammad Asyraf Yahya (Penolong Pengurus Brand Communications)
muhammad.asraf@karangkraf.com
03-5101 3824

 

2. Afiffah Fathiyyah Mohamed Yusof (Adaptation Prod House Relation and Complimentary)
afiffah@karangkraf.com
03-5101 3824

 

3. Azrul Helmi Muhamad Hasan (Cybertrooper)
azrul.helmi@karangkraf.com
03-5101 3824

 

UNIT JUALAN LANGSUNG
Nazia Binti Baharom (Coordinator)
directsales@karangkraf.com
017 2974840

KATEGORI BUKU
Buku terlaris

Novel
KRAF
UMUM
RESIPI
KATALOG MILIKI SEGERA ! Dapatkan buku baru dan tawaran istimewa bulan ini.
Sebarang pertanyaan/jemputan, sila emelkan ke alaf21@karangkraf.com